Оголошення:
Головна / Новини / Свято церковного хору у День народження храму
Свято хору

Свято церковного хору у День народження храму

Свято церковного хору цього року приурочили до дня освячення колиски нашої громади – храму Почаївської ікони Божої Матері.

19 листопада, в вечірній час, було звершено Акафіст з подячним Молебнем перед храмовою іконою. Після традиційних “многоліть”, настоятель парафії звернувся до присутніх на богослужінні з вітаннями та поділився спогадами. Адже 25 років тому, з нагоди 1000-ліття заснування Володимир-Волинської єпархії, було прийнато рішення збудувати у Ковелі храм-пам’ятник цій події. Будівництво тривало з перервами до 2000-го року і завершилося створенням дружньої громади та освяченням невеликої церкви на привокзальній площі міста на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.

Хор храму-іменинника завжди був однією з найактивніших ланок приходського життя. Багато років хористів очолює талановитий регент Віра Степанівна Артемук. Вона і стала ініціатором проведення свята хору. І ось, в приміщенні Недільної школи, за чаєм зібралися церковні співаки та запрошені гості на чолі зі священиками. Ностальгічні спогади переплелися з піснями та жартами, конкурсами і розвагами.

Роль “креативного директора” та ведучої заходу взяла на себе завжди творча Леся Коновалова. А юні вихованці Хорової студії при Недільній школі храму підготували для дорослих церковних співаків невеликий фільм з побажаннями.

Зустріч завершилася врученням регенту хору “Органайзера гарного настрою” з жартівливим наповненням, а кожному хористу – букета гарних осінніх квітів.

Залишити відповідь

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.