Архіпастирське вітання до Дня Знань

Дорогі діти, батьки, вчителі!

Щиро обігрітий сонцем вересень покликав діток знову до школи, щоби вони мали можливість поринути у захоплюючий світ знань, навчилися жити, діяти і вдосконалювати себе. Діти, хтось із вас сьогодні вперше почує шкільний дзвінок, а хтось вже закінчує навчання. Але і ті, і інші протягом року будуть збирати зерна науки і щось нове і корисне відкривати для себе.

На жаль, цього року це радісне свято проходить в умовах воєнного часу. Останні події залишили глибокі рани не тільки у серцях дорослих, а і в дитячих сердечках. Не всі сьогодні підуть до школи, не всі зустрінуться з однокласниками, не всі матимуть змогу навчатися у звичному режимі. Та життя продовжується, ворог буде переможений і над незалежною Україною засяє сонце.

Дорогі діти, ви – наша надія, наші квіти, наше завтра і майбутнє. Щиро вітаю вас з Днем знань. Нехай навчання буде вам в радість, а сили, терпіння і натхнення вистачить на цілий рік.

Молімось до Бога Отця, щоб дарував вам здоров’я, щасливе дитинство, мирне небо над головою, щоб у ваших серцях проростали лише зерна доброти і любові.

Божої благодаті вам і миру неньці Україні!

З любов‘ю і благословенням,
ВОЛОДИМИР, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський.

Exit mobile version