27 червня виповнилося сорок днів від праведної кончини новопреставленої Тамари Шевчик — активної парафіянки та сестриці нашої громади.
З цієї нагоди в храмі було звершено заупокійну Божественну літургію та Панахиду.
Після богослужіння група парафіян на чолі з настоятелем храму відвідала могилу новопреставленої Тамари Шевчик у селі Грудки колишнього Камінь-Каширського району, де спільно піднесла молитву за упокій її душі.
Нехай Господь пом’яне всі добрі справи й життєвий подвиг новопреставленої раби Божої Тамари та сподобить її вічного блаженного упокоєння і Царства Небесного.

