Оголошення:
Головна Новини Наша релігійна громада і далі зберігає вірність Українській Православній Церкві

Наша релігійна громада і далі зберігає вірність Українській Православній Церкві

4 лютого відбулися парафіяльні збори релігійної громади Почаївської ікони Божої Матері

На зборах, котрі очолив настоятель храму протоієрей Володимир Ровінський, були присутні 105 постійних та активних парафіян храму. На обговорення було винесено два питання: про затвердження поіменного списку членів парафіяльних зборів та подальшу канонічну і адміністративну підлеглість громади.

Учасники парафіяльних зборів обговорили ситуацію навколо церковного життя в Україні та одноголосно підтримали пропозицію про подальше неухильне збереження громади у лоні Української Православної Церкви, очолюваної Блаженнішим митрополитом Онуфрієм.

На зборах було складено поіменний список членів загальних парафіяльних зборів. До цього списку увійшли члени релігійної громади, котрі відповідають вимогам Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” (ст.8) та зареєстрованого державою Статуту громади Почаївської ікони Божої Матері: “визнають обов’язковість Статуту про управління Української Православної Церкви, регулярно беруть участь у богослужінні, сповідаються та причащаються, перебувають у канонічному послухові до настоятеля і не перебувають під забороною в священнослужінні”.

Зборами принято рішення про подання на затвердження поіменного списку членів парафіяльних зборів релігійної громади та приняттям до відома результатів голосування Керуючим Володимир-Волинською єпархією митрополитом Володимиром.

Залишити відповідь