Оголошення:
Головна Новини Приходські Ви не бачили? Христос Воскрес!
Капличка_Ковель_Пасха_2017

Ви не бачили? Христос Воскрес!

Світле Христове Воскресіння – ПАСХА – 2017

Ви ще не чули про Пасху у Капличці?
Тоді і не питайте… Краще один раз побачити і розказати іншим!
Запрошуємо!

kovel_pasha_2017

Перед Пасхальною службою світло у храмі вимкнули і тільки свічки та лампади нагадували про таємницю Світлого Воскресіння.

Вівтарники Олександр і Максим отримали благословення на одягання стихаря за богослужінням.

 

На Хресний хід перед пасхальною Утреннею священики вийшли в білих ризах, що символізують погребальні одежі Воскреслого Христа.

Після перших пасхальних вітаннь “Христос Воскресе!”, частина присутніх за богослужінням увійшла в храм :)

   

Перед Божественною літургією до храму прибув Благодатний вогонь. Святиня, доставлена членами православного братства у Ковель, прибула від Гробу Господнього з Єрусалиму до Києво-Печерської Лаври, а звідти, з благословення Блаженнішого  митрополита Онуфрія, рознеслася по усім куточкам української землі.

    

У пасхальну ніч, серед чисельних причасників, особливо багато було дітей. Їх не злякало тривале богослужіння. І радість бути учасниками надзвичайної події допомагала долати сон.

       

Хресний хід навколо церковної території та обох храмів поєднали з молитвами на освячення пасок і крашанок та окропленням святою водою.

    

Про те, що хори під керуванням Віри Степанівни і Ольги Петрівни співали аж дуже гарно і молитовно, повторятись не будемо, краще погляньмо на наших хористів – хіба могло бути інакше?

А ще порадіймо за наших чудових вівтарників і…

подякуймо Олександру Саргану і Михайлу Савону за їх фотохист!

[wp_plusgallery data_type=’google’ data_userid=’107108597963107558820′ data_albumid=’6410581144897325745′ data_albumlimit=’500′ data_include=” data_exclude=” data_limit=’500′ box_color=’#04bd73′ show_caption=” show_desc=” desc_length=’500′]

 

 

 

 

Залишити відповідь